Transfer

Havalimanı Transferi

Tas Operasyon bünyesinde hizmet veren Tastransfer geniş ve son model araç filosu ile transfer hizmeti sunmaktadır. Tastransfer havayolu ekip taşımacılığı, Mice grup Transferleri, VIP transfer hizmetlerini İstanbul-Ankara-İzmir ve Antalya illerinde sunmaktadır.

TAS çağrı merkezi i üzerinden talep edilebilen transfer hizmetini havalimanı karşılama ve uğurlama hizmeti ile tüm misafirlerimize sunmaktayız. VİP transfer konusunda eğitim almış sürücülerimiz güvenli araç kullanımı için ileri sürüş eğitimlerini ve her türlü olasılığı göz önünde bulundurarak temel ilk yardım eğitimlerini tamamlamışlardır.

Tastransfer turizm kenti Antalya’da turizm bölgelerine hızlı ulaşımı havalananından başlayan ve havalananında sonlanan transfer hizmetini Ulaştırma Bakanlığı yetki belgesi ile sunmaktadır.

Tüm talepleriniz için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Tastransfer havalimanına ulaşımının en kolay yolu olarak 7/24 hizmet sunmaktadır.

 TRANSFER OPERASYONLARIMIZ 

  • Uçuş Takip
  • Transfer Planlama
  • Transfer Takip
  • Havalimanı Karşılama

Tüm hizmetlerimiz uluslararası standartlarda sunulmaktadır ve hizmetlerimiz uluslararası akreditasyon belgeleri ile onaylanmıştır. İSO 9001 ve OHSAS standartlarında sunduğumuz transfer hizmetleri 24 saat özel yazılımlar ile kontrol edilmektedir. Havalimanı transferleri TURSAB ve D2 Belgeleriyle sunmaktayız. Ulaştırma bakanlığı ve Turizm bakanlığı ruhsatlarıyla sunulmaktadır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Diğer Ulaşım Hizmetlerimiz

Kongre Transferleri