Mice- Etkinlik ve Toplantı Grupları

Ulusal veya uluslararası her büyüklükteki kongre ve seminer organizasyonlarını, profesyonel ekip ve titiz çalışmalarla gerçekleştirmekteyiz.

Çalışmalara; duyuru broşürlerinin hazırlanması ve postalanması, program kitapçıklarının hazırlanması,konaklama organizasyonları, toplantı salonlarının organizasyonunun yapılması gibi işlemlerle başlamaktadır.

İkinci aşamada; organizasyon süresince verilen  transferler, karşılama hizmetleri, kongre elemanı ve teknik ekipman sağlanması, simultane tercüman görevlendirme, ön kayıt ve kayıt masalarının kurulması, bilgisayar alt yapısı ve otomasyon kurulumu, profesyonel sekretarya hizmetleri, iletişim hizmetleri, dekorasyon, gala ve kapanış gecesi organizasyonları, fuar ve stant hazırlığı, ilgili malzemelerin sağlanması yer almaktadır.

Organizasyon süresince ve sonrasında basın ve halkla ilişkiler servisleri, şehir turları gibi özel hizmetleri de sunan  deneyimli ekibiyle kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

​Uzman ekibimizin sizlere en iyi çözüm ve alternatifleri sunabilmesi için ​”0242 212 10 07 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.