Hakkımızda

2009 yılında en iyi bildiğimiz işi acil sağlık hizmetlerini tek numara ve standardizasyonu sağlanmış ekipler ile doğru ellerden sunmak için AidTürkiye markası ile yola çıktık. Turizm şehrinde yabancı hastalara hizmet veren AİD markası ile özellikle sigorta şirketlerinin güvenini kazandık. Yüzlerce hastaya yerinde muayene, yerinde tedavi ve anavatana ulaşımlarını sağladık. 2018 verileri ile yılda 5000 civarında hastaya acil sağlık hizmeti ve ambulans hizmeti sağlamıştır.

Acil sağlık hizmetlerini turizm bölgesinde sunarken sigorta şirketlerinin talepleri doğrultusunda acil olmayan hastaların ve yakınlarının transferlerini sağlamak için transfer hizmeti sunmaya başladık. Gelen talepler doğrultusunda transfer hizmetini diğer ihtiyaç sahiplerine sunabilmek için farklı bir yapılanmaya giderek transfer hizmetini geliştirdik. Transfer hizmetini gezikazani.com sitesi üzerinden satan bir alt yapıyı sağladık. 2018 verileri ile yılda 20.000 transfer hizmeti sunmuştur.

Transfer hizmetinin sürdüreli bilmesi için Seyahat Acentesi belgesi için TÜRSAB’a başvurularımızı yaparak 2017 yılının son çeyreğinde A sınıfı seyahat acentesi belgesi aldık.

Sağlık hizmetlerindeki tecrübemizi, geniş ambulans ağımız, dört dilde çağrı karşılayabilen alt yapımız, transfer hizmetlerindeki yaygınlığımızı ve yabancı misafirleri verdiğimiz hizmetler ile tanıyor olmamızı birleştirerek Carees markası ile Sağlık turizmi ve sigorta şirketlerine asistan hizmetler vermeye başlayarak ilerlemekteyiz.

TAS Operasyonel Çözümler çalışan güvenliği, müşteri memnuniyeti ve güveni odaklı hizmetlerini geliştirmek için emin adımlar ile büyümeye devam etmektedir.